עומדים בפני קנייה מכירה של נכס נדל"ן?

בהחלטה כה גדולה וחשובה אתם חייבים ליווי משפטי מקצועי!
משרדנו בעל ניסיון עשיר בליווי עסקאות מקרקעין בכל הארץ.

 

אנחנו כאן בשבילכם!

שלושה שיקולים מרכזיים לפני בחירת עורך דין:

 כדאי להגיע לעורך דין בזכות המלצות. מעבר למקצועיות אתם רוצים עורך דין אמין, אשר תהיו בטוחים שהוא משרת את הצרכים האישיים שלכם ולא אינטרסים כאלה ואחרים.

הניסיון המקצועי של העו"ד הוא הדבר החשוב ביותר. הנוסחה היא פשוטה, ניסיון שווה ידע. כמו כן, לא תמיד הידע מספיק, כדאי לעשות בדיקה קלה של פסקי דין, הצלחות וכשלונות והמלצות.

הליך משפטי עשוי להיות מתיש ולעיתים גם ממש מורט עצבים. מעבר למקצועיות, כדאי שיהיה לכם נעים ונח לעבוד עם מי שמייצג אתכם, זה בהחלט עניין חשוב ובלתי נפרד מהתהליך.

שאובי משרד עורכי דין

תנו לנו לייצג את האינטרס שלכם!

  • מכירה, קנייה והשכרה של דירות ובתים, מגרשים ונכסים מסחריים.
  • עריכת חוזי שכירות, כולל ניהול התהליך עבור הצד המשכיר.
  • אימות חתימה על מסמכים.
  • ייעוץ בנושאים משפטיים סבוכים שדורשים התערבות משפטית נוספת
  • שירות אישי ורגישות בכל שלבי התהליך
  • חיסכון בזמן ובכסף

תחומי ההתמחות שלנו:

עריכת חוזים

למשרדנו רקורד מרשים של עריכת חוזים בנושאים מגוונים בעולם הנדל"ן. כולל מכתבי התראה, כתב תביעה, כתב הגנה, סעד הצהרתי ועוד.

מכירה, קנייה והשכרה

עורך דין שעובד על מנת לייצג את האינטרסים שלכם. לווי מלא ומקצועי עד המטרה הרצויה! כל מה שאתם צריכים כדי למכור דירה או לרכוש דירה בתשלום ידוע מראש ובלי כאבי ראש.

ייצוג מול הקבלן

ייצוג לקוחות פרטיים מול קבלנים בעסקאות נדל"ן. אנו ננהל בשבילך מול הקבלן במכירת דירה חדשה בכל פרט הנוגע לנושא הנדל"ן או המקרקעין. אנו נדאג שלא תספגו הפסדים ועוגמות נפש מיותרות.

הסכמי השכרה של נכסים

לכל חוזה שכירות ישנם מאפיינים ייחודיים משלו, ולכן לא מומלץ לערוך חוזה באמצעות שבלונה קבועה מראש. אנו נכין עבורכם הסכם שכירות התפור למידות שני הצדדים.

יעוץ בנושאים משפטיים

פינוי שוכר מדירה ע"י קבלן הוצאה לפועל מורשה, ייעוץ בענייני מקרקעין ועוד.. אנו מעניקים חוות דעת משפטית וייעוץ נקודתי, לפני תחילת תהליך, או חוות דעת נוספת תוך כדי תהליך.

ייצוג ברכישת דירות

חשוב מאוד להצטייד בעורך דין שייצג את האינטרסים שלכם בנפרד מאלה של הקבלן. לפני שיהיה מאוחר מדי, מומלץ לפנות לעורך דין מטעמכם שיעניק לכם ליווי וייעוץ לאורך כל העסקה.

מה אומרים עלינו?

Previous
Next

רכשתם דירה חדשה וגיליתם ליקויי בנייה, ומה עכשיו?

זה הזמן לצלצל לעורך דין! לא יתכן שלאחר שהשקעתם כל כך הרבה זמן ומאמץ, תסתפקו בדירה חדשה, עם ליקויים.
צלצלו לשאובי משרד עורכי דין ונייצג אתכם בתהליך מול הקבלן.על מנת שתקבלו, את מה שהובטח לכם!

קנייה ומכירה של דירות ובתים פרטיים

כשאנחנו מתכננים לקנות או למכור בית, אנחנו רוצים שהתהליך יהיה מהיר, נוח והכי חשוב שישתלם לנו כלכלית. בשל העובדה שעסקאות נדל"ן בדרך כלל מורכבות ולוקחות זמן ממושך, כדאי מאד לשקול לקבל שירות משפטי מקצועי, טוב ואמין שיקל משמעותית על התנהלות העסקה.

חשוב לדעת את המאפיינים הייחודים לבתים פרטיים או נכסים צמודי קרקע, כדי להימנע מלקיחת סיכונים גדולים בנושאים כמו פטור ממס שבח.

מכירה, קנייה והשכרה של דירות ובתים, מגרשים ונכסים מסחריים

ליווי מקצועי ללקוחות מתחילתה של כל עסקת מקרקעין ועד סופה בשקיפות, באופן אישי ומקצועי. במקביל למישור המשפטי דגש מיוחד הושם בסוגיות המיסוי.

משרדנו מייעץ בעריכת חוזי מכר, הסכמי רכישה ומכירה, השכרה, ניהול מו”מ מול חברות בניה, מנהל מקרקעי ישראל ועוד.

למשרדינו ידע רב בחוקי המקרקעין המשתנים לעיתים קרובות ועושים הכל בכדי לתת את הליווי המושלם לכל לקוח, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות כולל ומלא תוך התייחסות לכלל היבטי העסקה, לרבות מיסים, אגרות, היטלים וכל הנוגע למילוי דרישות הרשויות והמוסדות השונים.

זמינות ומקצועיות ללא פשרות

פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא עלות

Previous
Next

צרו איתנו קשר